Veracomp dystrybuuje AverMedia

Veracomp podpisał umowę o współpracy z firmą AverMedia, producentem rozwiązań multimedialnych i urządzeń do prezentacji. Veracomp będzie oferować kamery wizualizacyjne (modele AVerVision100, AVerVisio...

Veracomp podpisał umowę o współpracy z firmą AverMedia, producentem rozwiązań multimedialnych i urządzeń do prezentacji. Veracomp będzie oferować kamery wizualizacyjne (modele AVerVision100, AVerVisionDL) wyświetlające trójwymiarowe obiekty, dokumenty i obrazy mikroskopowe na ekranie telewizora, monitorze komputerowym czy projektorze. Kamery te posiadają wbudowany konwerter telewizyjny, który podnosi jakość obrazu na ekranie telewizora i dodatkowo umożliwia nagranie na magnetowid gotowej prezentacji produktu, oferty, spotkania czy wykładu.

Wzbogacona oferta Veracompu skierowana jest do firm, które specjalizują się w sprzedaży urządzeń i akcesoriów do prowadzenia prezentacji audiowizualnych w ramach programów szkoleniowych. Dotychczas Veracomp dystrybuował multimedialne firmy DLP Davis i przystawki skanujące firmy Virtual Ink.

Zobacz również:


TOP 200