Veracomp dystrybutorem firmy Openshop Internet Software

Krakowski Veracomp podpisał umowę o współpracy i został oficjalnym dystrybutorem firmy Openshop Internet Software, producenta oprogramowania do tworzenia rozwiązań na potrzeby e-commerce.

Na mocy podpisanego kontraktu między Veracomp i Openshop Internet Software, oferta dystrybutora została rozszerzona o nowe produkty i usługi dla sklepów internetowych. Oprogramowanie Openshop, narzędzie pozwalające na integrację z istniejącym w firmie systemem ERP i bazami danych występuje w kilku wersjach. Openshop Business to rozwiązanie dla zastosowań typu Business-to-Business (B2B) i Business-to-Consumer (B2C). Baza danych produktów jest sprzężona z witryną sklepu internetowego, co zapewnia interaktywność i współdziałanie z komputerowym systemem obsługi sprzedaży. Openshop Mall służy do instalacji i obsługi internetowego centrum handlowego. Openshop Hosting jest natomiast platformą oprogramowania typu e-commerce dla dostawców usług lub portali internetowych (Aplication Service Provider).

Wszystkie wersje Openshop mogą współpracować z wdrożonymi już w firmie bazami danych (np. MS-SQL-Server, MySQL, Oracle, Microsoft Access, dBase, ODBC) oraz systemami ERP. Moduły Openshop są kompatybilne z systemami operacyjnymi Windows NT, Tru64 UNIX, Sun Solaris, Linux, Microsoft Internet Information Server, Apache i Roxen.

Veracomp

Tel.: (12) 411 10 44

e-mail: [email protected]

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200