VIA Technologies w Polsce

Tajwański producent utworzył stanowisko reprezentanta, który będzie koordynował i poszerzał kanał dystrybucji produktów firmy w Polsce. Dzięki silniejszej promocji jeszcze w tym roku VIA zamierza uzyskać 5-proc. udział w polskim rynku procesorów.

VIA Technologies będzie miała oficjalne przedstawicielstwo w Polsce. Tajwańska firma na razie nie zdecydowała się jednak na otworzenie biura. Producent stworzył stanowisko reprezentanta firmy, którym będzie Robert Wisłowski, dotychczas związany m.in. z firmą Cezar dystrybuującą układy VIA. Zadaniem reprezentanta będzie rozwijanie i koordynowanie kanałów dystrybucji oraz promowanie sprzedaży procesorów i chipsetów do płyt głównych.

VIA Technologies wiąże duże nadzieje z najnowszym produktem firmy - procesorem C3. Przedstawiciele producenta postrzegają Polskę jako rynek o największym potencjale wzrostu w Europie Wschodniej. Dzięki silniejszej promocji produktów i poszerzeniu kanałów sprzedaży, do końca bieżącego roku VIA zamierza uzyskać 5-proc. udział w polskim rynku procesorów.

Zobacz również:


TOP 200