VDI aaS z HPE GreenLake - Lokalne VDI dostarczane w modelu chmurowym

VDI as a Service (HPE GreenLake dla VDI) to innowacyjne, gotowe do użycia rozwiązanie oferowane przez HPE zapewniające organizacjom z zespołami zdalnych lub mobilnych pracowników wyjątkową opcję zwiększenia ich efektywności z wykorzystaniem modelu as-a-service.

Aktualne wyzwania VDI

Dzięki HPE GreenLake dla VDI organizacje mogą realizować VDI w swoim własnym Centrum Przetwarzania Danych, w prosty sposób je skalować, a przy tym dokonywać miesięcznych opłat w odniesieniu do liczby aktywnych użytkowników.

W dzisiejszych niepewnych czasach praca z domu stała się nową normalnością i prawdopodobnie w przyszłości tak już zostanie. Aplikacje desktopowe są więc potrzebne w domach, poczekalniach, biurach mobilnych i wielu innych miejscach. Powinny działać tak, jakby były zainstalowane na komputerze pracownika, jednak muszą być zarządzane, uaktualniane i kontrolowane centralnie - nawet jeśli pracownicy korzystają z nich na komputerach domowych.

Nowy model równoważący priorytety biznesowe

HPE GreenLake for VDI zmienia zasady gry. To już nie jest „zrób to sam”, ani chmura publiczna, ani Device aaS. Klienci mogą wybierać spośród ustalonych poziomów wydajności w dowolnej kombinacji. Jednak sprzęt i oprogramowanie potrzebne do zapewnienia takiego doświadczenia użytkownikowi desktopa są wdrażane przez HPE w centrum danych Klienta.

Wykorzystanie Citrix Cloud Virtual Apps & Desktops jako środowiska zarządzania VDI umożliwia klientom - w razie potrzeby - rozszerzenie swoich zasobów o chmurę publiczną.


VDI aaS z HPE GreenLake - Lokalne VDI dostarczane w modelu chmurowym

VDI as a Service (HPE GreenLake dla VDI) to innowacyjne, gotowe do użycia rozwiązanie oferowane przez HPE. Zapewnia organizacjom z zespołami zdalnych lub mobilnych pracowników wyjątkową opcję zwiększenia ich efektywności z wykorzystaniem modelu as-a-service. Dzięki temu mogą realizować VDI w swoim własnym Centrum Przetwarzania Danych, w prosty sposób je skalować, a przy tym dokonywać miesięcznych opłat w odniesieniu do liczby aktywnych użytkowników.