V edycja konferencji GET.NET. już 27 października w Gdańsku

Materiał promocyjny Konferencja GET.NET to pierwsze tak duże przedsięwzięcie związane z technologiami .NET i pokrewnymi w Polsce, które na stałe wpisało się w kalendarz wartościowych wydarzeń branży IT. Już 27 października w centrum wystawienniczo-kongresowym Amber Expo będzie można posłuchać m.in. o Machine Learning w .NET, tworzeniu aplikacji w Xamarin.Forms i rozwiązaniach Serverless.

GET.NET to cykliczna konferencja programistyczna, która organizowana jest dwa razy do roku – wiosną w Łodzi, a jesienią w Gdańsku – z inicjatywy firmy Sii. Do tej pory ponad 2500 uczestników wzięło udział w konferencjach GET.NET i z roku na rok grono to stale rośnie, a GET.NET cieszy się coraz większą popularnością w środowisku IT w Polsce i Europie Środkowej. Wydarzenie dedykowane jest doświadczonym programistom, testerom, managerom, studentom IT oraz pasjonatom nowych technologii.

Podczas GET.NET 2018 wiedzą z uczestnikami podzieli się 11 prelegentów z całego świata. Tegoroczną edycję otworzy prezentacja pochodzącej z USA Rachel Appel, która poruszy tematy Accessible Design i Programming in Action. Reprezentujący Sii Sławomir Aleksiuk opowie o dodawaniu do aplikacji biznesowej możliwości współpracy w czasie rzeczywistym przy użyciu SignalR. Z kolei Yan Cui, który przyleci do Gdańska z Wielkiej Brytanii, wspomni o bezpieczeństwie w świecie Serverless.

GET.NET to doskonałe miejsce zarówno do nawiązania kontaktów ze specjalistami i znawcami nowych technologii z całej Polski, jak i wymiany wzajemnych doświadczeń. Pomysłodawcą i organizatorem Konferencji jest firma Sii, która zatrudnia ponad 3600 inżynierów. Sii jest czołowym dostawcą usług IT i inżynierii przemysłowej w Polsce, który wspiera klientów w zakresie doradztwa, analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów oraz inżynierii przemysłowej. Partnerem strategicznym przedsięwzięcia po raz kolejny zostało również Miasto Gdańsk.

Aby wziąć udział w konferencji, należy zarejestrować się na stronie wydarzenia, gdzie można również znaleźć szczegółową agendę.

Podczas GET.NET 2018 wystąpią:

Piotr Stapp – „K8S i dotNET - czyli jak (NIE)ułatwić sobie życie”

Szymon Kulec – „Zalogować wszystko”

Michał Łusiak – „N sposobów na Machine Learning w .NET”

Valdis Iljuconoks – „Azure Functions + Cognitive Services = a love story”

Gill Cleeren – „Tworzenie aplikacji mobilnej dla przedsiębiorstw za pomocą Xamarin.Forms Docker, MVVM i .NET Core”

Yan Cui – „Bezpieczeństwo w świecie Serverless”

Adam Sitnik – „Powerful benchmarking in .NET”

Sławek Aleksiuk – „Dodanie do aplikacji biznesowej możliwości współpracy w czasie rzeczywistym przy użyciu SignalR”

Rachel Appel – „Accessible Design and Programming in Action”

Jiri Cincura – „Tasks and await from the ground up”