Uśmiechnięte Gadu-Gadu

Komunikator Gadu-Gadu, udostępniony właśnie w najnowszej wersji 4.8.3, umożliwia teraz przesyłanie popularnych emoticonów w formie graficznej. W nowej wersji dodano również opcję formatowania wysyłanych wiadomości. Jak informują autorzy, z Gadu-Gadu korzysta codziennie już ponad 400 tysięcy internautów.

Najpopularniejszy polski komunikator, Gadu-Gadu, jest już dostępny w nowej wersji 4.8.3. Jak informują autorzy, korzysta już z niego ponad 400 tysięcy internautów dziennie.

Zmiany wprowadzane w programie upodobniają go coraz bardziej do ICQ. Gadu-Gadu umożliwia teraz przesyłanie popularnych emoticonów w formie graficznej (emoticony, zwane również smileyami, to kombinacja znaków wyrażająca emocje, np. uśmiech :-)). Dodano również możliwość formatowania wysyłanych wiadomości - użytkownicy mogą teraz wybierać kolor i podstawowe parametry (pochylenie, pogrubienie lub podkreślenie) czcionki, wykorzystywanej do wysyłania wiadomości. Niestety, autorzy Gadu-Gadu nie umożliwili w wersji 4.8.3 wyboru kroju czcionki.

Zobacz również:

  • WhatsApp zwiększy do 2 GB wagę załączników w konwersacjach
  • SUSE ma pierwszego partnera Platinum w Polsce

Gadu-Gadu jest bezpłatny – jego autorzy czerpią dochody z wyświetlanych w oknie dialogowym reklam. Najnowsza wersja programu jest dostępna w naszym dziale FTP.

Plik do pobrania: http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/0708.html

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200