Usługi TP w dystrybucji

Veracomp SA i Telekomunikacja Polska podpisały umowę o współpracy. Krakowska spółka stanie się dystrybutorem wybranych usług Telekomunikacji Polskiej.

Usługi TP będą oferowane samodzielnie lub w pakietach, stanowiących propozycje gotowych rozwiązań teleinformatycznych dla klientów biznesowych, budowanych m.in. w oparciu o produkty Asmax i D-Link. Propozycje pakietów produktowych wraz z ich cenami zostaną podane przez dystrybutora w drugiej połowie października.

Veracomp kieruje ofertę do swoich partnerów handlowych, którymi są firmy integratorskie wdrażające systemy informatyczne i telekomunikacyjne w przedsiębiorstwach. Końcowym użytkownikiem oferowanych usług i pakietów produktowych będą klienci biznesowi TP. Zamówienie usługi internetowej bezpośrednio u integratora obsługującego firmę ułatwić ma klientowi dobór właściwej usługi oraz jej wdrożenie.

Veracomp zajmie się rekrutacją oraz szkoleniem partnerów handlowych. Status partnera TP wraz z prawem przystąpienia do programu partnerskiego będzie przyznawany firmom po pozytywnym zaliczeniu testu przez ich przedstawicieli handlowych oraz inżynierów wsparcia technicznego oraz po podpisaniu umowy partnerskiej z Telekomunikacją Polską.

Oprócz Veracompu dystrybutorem usług TP została warszawska spółka RRC.


×