Usługi NAS z EMC i Oracle

Firmy EMC i Oracle poinformowały o wprowadzeniu nowej wspólnej usługi, która ma ułatwić wdrażanie bazy danych Oracle w połączeniu z technologią sieciowej pamięci masowej (NAS) firmy EMC. Oracle Database with EMC: Accelerator for NAS jest trzecim z kolei rozwiązaniem EMC oferowanym przez EMC Global Services i Oracle Consulting.

Oracle Database with EMC: Accelerator for NAS jest usługą umożliwiającą szybkie wdrożenie bazy danych Oracle na systemach NAS Celerra NS600 firmy EMC. Na etapach projektowania, wdrażania i optymalizowania systemów oraz oprogramowania NAS firmy EMC z technologią bazy danych Oracle, będą pracować, wspólnie z klientami, specjaliści z EMC Global Services i Oracle Consulting.

Oracle Database with EMC: Accelerator for NAS jest jedną z trzech propozycji pozwalających na zwiększenie wydajność bazy danych przy mniejszych kosztach, z korzystaniem technologii Oracle w połączeniu z rozwiązaniami zautomatyzowanej sieciowej pamięci masowej firmy EMC.

Zobacz również:

Usługa jest już dostępna w Ameryce Północnej, a przed końcem roku pojawi się na całym świecie. Więcej informacji pod adresem www.emc.com/emc-oracle lub www.otn.oracle.com/consulting.