Usługa TweetDeck zmieniła nazwę

Elon Musk konturuje nową strategię polegającą na przebudowie wizerunku należącego do niego od niedawna Twittera. Tym razem jej ofiarą padła aplikacja nosząca nazwę TweetDeck (usługa pozwalająca zarządzać całym kontem Twittera), której nazwę zmienił na XPro. Litera X nie jest tu oczywiście przypadkowa i nawiązuje do nowej nazwy Twittera.

Zmiana nazwy tej aplikacji nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem biorąc pod uwagę, co Musk w ostatnim czasie wyrabia z tą platformą społecznościową. Zmieniając nazwę aplikacji TweetDeck Musk zapowiedział, że będzie ona dostarczana z szeroką gamą różnego rodzaju wtyczek, nie podając jednak żadnych szczegółów dotyczących ich przeznaczenia.

Z aplikacją tą zaczęło się coś dziać na początku lipca, gdyż wielu jej użytkowników miało kłopoty z uzyskaniem dostępu do różnych wspieranych przez nią funkcji. W tym samym Twitter zaczął ich usilnie namawiać do tego, aby prześli na nową wersję narzędzia, której premiera miała miejsce kilka tygodni temu. Później ogłosi, że za 30 dni tylko zweryfikowani użytkownicy będą mogli uzyskać dostęp do TweetDeck. Już wtedy można było się domyśleć, że coś się święci. Teraz można tylko czekać na moment, w którym Musk ogłosi kolejną rewolucyjną zmianę zasad funkcjonowania Twittera.

Zobacz również:

  • Google rozbudowuje sieć podmorskich połączeń
  • Udostępniono bezpłatne narzędzie, które wykrywa treści generowane przez AI
  • Android ma nowe logo 3D
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200