Usługa HP pomaga wirtualizować centra danych

HP oferuje nową usługę dla firm, które chcą przejść z tradycyjnego modelu przetwarzania danych na oparty na wirtualizowaniu zasobów. Usługa o nazwie HP Critical Advantage jest adresowana do użytkowników serwerów serii ProLiant.

Z usługi mogą korzystać ci użytkownicy, którzy chcą wirtualizować i utrzymywać w ciągłym ruchu centra danych oparte na serwerach HP platformy x86, czyli systemach obliczeniowych serii ProLiant. Usługa HP Critical Advantage jest świadczona w trybie 24x7 i pozwala testować serwery oraz całe środowisko zdalnie. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, HP wysyła do centrum danych specjalistę, który na miejscu usuwa usterki i zapewnia wsparcie techniczne.

HP oferuje opcjonalnie rozszerzoną usługę: "6 hour-call-to-repair service". W jej ramach - po wystąpieniu awarii musi ona zostać usunięta nie później niż po upływie sześciu godzin od jej zgłoszenia. Cena usługi zależy od wielkości instalacji i konkretnych wymagań stawianych przez użytkownika.

Zobacz również:

  • Jak zmniejszyć firmowe rachunki za prąd?
  • Wirtualizacja aplikacji
  • Matryca OLED w laptopie - ważna innowacja czy zbędny wydatek?
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200