Usha Communications Technology otworzyła oddział w Polsce

Firma Usha Communications Technology, amerykański producent rozwiązań billingowych i zarządzania klientami, otworzyła oddział w Polsce. Jednocześnie powołano oddział w Jugosławii. Oddziały polski i ju...

Firma Usha Communications Technology, amerykański producent rozwiązań billingowych i zarządzania klientami, otworzyła oddział w Polsce. Jednocześnie powołano oddział w Jugosławii. Oddziały polski i jugosłowiański są pierwszymi w Europie Środkowej i Wschodniej. Szefem warszawskiego przedstawicielstwa został Krzysztof Kluszczyński, który wcześniej pracował w LHS Communications Systems, AMS Management Systems i diAx Telecommunications.

Firma oferuje rozwiązania billingowe i zarządzania klientami, a także systemy typu OSS/BSS (Operations & Business Support Systems). Są one przeznaczone głównie dla firm oferujących usługi transmisji głosu za pośrednictwem sieci opartych na protokole IP (Integrated Communications Service Providers - ICP). Produkty firmy są oparte na platformie Windows NT i Unix. Obroty wszystkich firm wchodzących w skład Grupy Usha w ub.r. wyniosły 5,5 mld USD.


TOP 200