Uniwersalny zasilacz

W ofercie Ingram Micro pojawił się nowy zasilacz awaryjny Back 425I firmy APC, który przeznaczony jest do pracy w małych firmach.

Uniwersalny zasilacz
W ofercie Ingram Micro pojawił się nowy zasilacz awaryjny Back 425I firmy APC, który przeznaczony jest do pracy w małych firmach.

Zasilacz dysponuje mocą 475VA (200W). Jego cechy charakterystyczne to: typologia off line, 4 gniazda wyjściowe (3 z zasilaniem bateryjnym i przeciwprzepięciowym, 1 wyłącznie przeciwprzepięciowe, możliwość podłączenia urządzenia zewnętrznego np. drukarki), gniazdko do ochrony przeciwprzepięciowej linii telefon/fax/modem/DSL.

Zobacz również:

  • Kolejna faza rozwoju usługi Starlink
  • Jak deepfake zwiększa zagrożenia związane z socjotechniką i uwierzytelnianiem oraz co można z tym zrobić
  • Kto odpowiada za bezpieczeństwo danych?

Do zestawu dołączane jest oprogramowanie do monitorowania zasilania i automatycznego zamknięcia systemu operacyjnego (Power Management Extensions dla Windows 98, ME, 2000 oraz APC Shutdown Manager dla systemu Mac 9.0.4 i wyższych). Opcjonalnie, można dokupić oprogramowanie PowerChute Plus dla Win 95, 98, 2000 i NT. Diody LED wskazują na tryb pracy w sieci, stan baterii oraz przeciążenia. Urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją (obejmuje baterie).

Sugerowana cena detaliczna netto to 425 EUR.

Więcej informacji:

http://www.ingram.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200