Umowy Minutowe - nowy pomysł na abonament w Plusie

Polkomtel wprowadził ofertę w ramach której klienci będą mogli podpisywać umowy nie na określony czas, lecz na minuty do wykorzystania.

Jak zapewnia operator to pierwsza w Polsce oferta tego typu. Do wyboru jest obecnie 5 wariantów kontraktu - na 1400, 2000, 3000, 4000 lub 6000 minut.

"Połączenia do wszystkich krajowych sieci stacjonarnych i komórkowych oraz wysyłane SMS-y i MMS-y skracają czas pozostały do końca umowy (z wyłączeniem połączeń, SMS-ów i MMS-ów międzynarodowych, wykonywanych w roamingu i na numery specjalne). Jednocześnie klient jest zobowiązany do opłacenia minimalnej miesięcznej liczby minut/MMS-ów/SMS-ów do wykorzystania w okresie rozliczeniowym, uzależnionej od wybranego wariantu Umowy Minutowej, przy czym niewykorzystane minuty z minimalnej miesięcznej liczby minut przechodzą na 3 kolejne okresy rozliczeniowe...

...Stawki za wykonane połączenia głosowe zawierają się w przedziale 49 - 59 groszy za minutę do wszystkich sieci w kraju. Cena telefonu i koszt minuty połączenia zależą od wysokości wybranej przez klienta liczby minut w umowie - im wyższa, tym niższe stawki połączeń i tańsze telefony" - poinformował Polkomtel.


TOP 200