Umowa DGT i Tandberg Telecom AS

DGT podpisała umowę partnerską z norweską firmą Tandberg Telecom AS, producentem systemów wideokonferencyjnych. DGT stała się jedynym autoryzowanym partnerem Norwegów w Polsce.

DGT podpisała umowę partnerską z norweską firmą Tandberg Telecom AS, producentem systemów wideokonferencyjnych. DGT stała się jedynym autoryzowanym partnerem Norwegów w Polsce. Umowa obejmuje dystrybucję, instalację, szkolenia oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Jak twierdzi norweski producent, dotychczas zainstalowano 30 tys. jego systemów wideokonferencyjnych w 84 krajach. Systemy wideokonferencyjne Tandberg uzyskały rekomendację specjalistów NATO na potrzeby rynku wojskowego państw-członków sojuszu.

Zobacz również:

  • Apple rozważa rezygnację z chińskiego poddostawcy podzespołów
  • Polska technologia 5G idzie w świat

Oferowane rozwiązania znajdują zastosowanie jako zestawy grupowe i typu set-top zarówno w małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstwach do przeprowadzania spotkań wideokonferencyjnych. Mogą być wykorzystywane do zdalnego nauczania lub telemedycyny. Systemy mogą pracować w sieciach ISDN oraz w sieciach teleinformatycznych z protokołem IP - w konfiguracjach punkt-punkt i punkt-wielopunkt.

DGT zainstalowała już 5 systemów wideokonferencyjnych.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200