Uhonorowaliśmy zwycięzców konkursu Lider Informatyki 2012

Do udziału w tegorocznym konkursie zgłosiło się blisko 100 firm i instytucji. Do finału jury zakwalifikowało 19 z nich. Na uroczystym spotkaniu nagrodziliśmy zwycięzców w każdej z siedmiu kategorii: Bankowość i finanse, Handel i usługi, Małe i średnie przedsiębiorstwa, Opieka zdrowotna, Przemysł, Sektor publiczny i Sektor użyteczności publicznej.

Tegoroczną Galę Lidera Informatyki otworzył premier Waldemar Pawlak, minister gospodarki. W uroczystości wzięli udział także: Dariusz Bogdan, podsekretarz stanu w resorcie gospodarki; Małgorzata Olszewska, podsekretarz stanu w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji; Magdalena Gaj, prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej; Agnieszka Boboli, szefowa Centrum Projektów Informatycznych przy MAiC.

W trakcie gali nagrodziliśmy Liderów Informatyki 2012 w siedmiu kategoriach. W kategorii Bankowość i finanse zwycięzcą został Bank PKO BP; Handel i usługi - Siódemka; Sektor MŚP - Prevac; Opieka zdrowotna - Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II; Przemysł - WSK PZL Rzeszów; Sektor publiczny - Zakład Ubezpieczeń Społecznych; a w kategorii Sektor użyteczności publicznej - Energa.


TOP 200