UNICORN - autoryzacja Lotusa

Ośrodek Szkoleniowy firmy UNICORN Poland otrzymał tytuł Lotus Authorized Education Centre (LAEC) i tym samym stał się pierwszą w pełni autoryzowaną placówką szkoleniową Lotusa w Polsce.

Ośrodek Szkoleniowy firmy UNICORN Poland otrzymał tytuł Lotus Authorized Education Centre (LAEC) i tym samym stał się pierwszą w pełni autoryzowaną placówką szkoleniową Lotusa w Polsce. Informacja na ten temat dotarła faxem z Londynu 17 października br. Wcześniej ośrodek firmy UNICORN miał status Lotus Training Centre. Co faktycznie oznacza ten nowy status? UNICORN może rozszerzyć swoją ofertę szkoleniową o inne produkty, w tym o produkty telekomunikacyjne firmy Lotus. Oznacza też, że instruktorzy prowadzący zajęcia w tym ośrodku zostali odpowiednio przeszkoleni przez Lotusa i otrzymali certyfikat po testach Drake. Dla chcących skorzystać z usług tej placówki nowy status jest gwarancją wysokiego poziom szkoleń opartych na oryginalnych materiałach. Po skończeniu kursu daje im też możliwość otrzymania zaświadczenia wystawionego przez LAEC.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200