UC Siemensa dla MSP

SEC (Siemens Enterprise Communications) poszerzył ofertę o OpenScape Office MX - rozwiązanie typu UC (Unified Communications) przeznaczone dla firm z sektora MSP, będące następcą HiPath OpenOffice ME.

OpenScape Office MX to pakiet typu "wszystko w jednym" składający się z wielu wstępnie skonfigurowanych aplikacji, który użytkownik instaluje na serwerze. Pakiet oferuje ponad 50 nowych funkcji, niedostępnych w HiPath OpenOffice ME. Użytkownicy HiPath OpenOffice ME mogą przechodzić na OpenScape Office MX wykonując upgrade oprogramowania, bez konieczności wprowadzania jakichkolwiek zmian do warstwy sprzętowej rozwiązania.

UC Siemensa dla MSP
Rozwiązanie OpenScape Office MX jest już dostępne w Europie. W Polsce obecnie przechodzi testy operatorskie i po fazie testów będzie oficjalnie dostępne w sprzedaży. Przybliżony termin zakończenia testów i wejścia na polski rynek - lipiec 2010. Cena nie jest jeszcze znana (na rynku amerykańskim produkt w wersji obsługującej 50 użytkowników kosztuje 11 500 USD).

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200