Tuner PCTV Sat w ofercie Cadena Systems

Cadena Systems wprowadza do sprzedaży wewnętrzny, cyfrowy tuner telewizyjny firmy Pinnacle Systems umożliwiający odbiór na komputerze programów nadawanych za pośrednictwem satelity.

<!-- grafika --><img src="/nws/gfx/sat.jpg" align="right" vspace="5" hspace="10"><!-- kgrafika -->

Cadena Systems wprowadza na rynek wewnętrzny, cyfrowy tuner telewizyjny PCTV Sat firmy Pinnacle Systems umożliwiający odbiór na komputerze 350. programów radiowych i telewizyjnych nadawanych przez satelity Astra i Eutelsat. Wszystkie dostępne kanały są zaprogramowane i automatycznie dostępne, nie ma więc potrzeby skanowania i manualnego ustawiania.

Jak każdy tuner telewizyjny oferowany przez firmę Pinnacle Systems PCTV Sat wyposażony jest standardowo w TeleText i pracuje w przeglądarce internetowej, co umożliwia szybkie wyszukiwanie informacji oraz przeglądanie stron jednym kliknięciem myszy. Nowe urządzenie posiada także wejścia S-video oraz composite co pozwala na zgrywanie sekwencji video na dysk twardy z rozdzielczością do 384x288. Dołączone do pakietu oprogramowanie PCTV Vision oferuje równoczesny podgląd 16 kanałów telewizyjnych, ustawianie jasności, kontrastu oraz wybór źródła i standardu video.

PCTV Sat dostępny będzie na rynku pod koniec września. Sugerowana cena netto dla użytkownika końcowego - ok. 700 zł.

Cadena Systems

tel.: (61) 817 30 22

fax.: (61) 817 30 50

www.cadena.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200