Trzy w jednym

Multimedia Polska we współpracy z TeleNet udostępniła w Szczecinie i Stargardzie Szczecińskim usługę TRiple Play, która pozwala abonentom na korzystanie z telewizji kablowej, telefonii stacjonarnej i stałego dostępu do internetu w jednym pakiecie.

Abonenci firmy Multimedia Polska korzystają z usługi dzięki zintegrowanej infrastruktury sieci kablowej i telefonicznej. Usługę tę firma oferowała już od kilku miesięcy w Gorzowie Wielkopolskim.

Spółka Multimedia Polska, jeden z największych operatorów sieci kablowych, zapowiedziała swój debiut giełdowy na przełom maja i czerwca 2005 r. Firma rozpoczęła już intensywną kampanię wizerunkową. Głównym udziałowcem Multimedia Polska jest holenderski UPN Holdings (96%). W 2003 r. spółka miała 7,8 mln zł zysku netto, przy przychodach przekraczających 141,4 mln zł.

Pojawiły się spekulacje o planowanym połączeniu Multimedia Polska i TeleNet. Szefem TeleNet został Marek Szeliga, prezes zarządu Multimedia Polska. Dotychczas spółką kierował Andrzej Rogowski.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200