Trzy nowe Nokie

Fiński koncern Nokia zaprezentuje w tym tygodniu (być może już jutro) trzy nowe telefony komórkowe - informuje magazyn Mobilemag.com. Wśród nowych komórek ma znaleźć się pierwszy w ofercie Nokii "składany" telefon - model 7200.

Nokia na razie nie potwierdziła tych informacji. Wedłughttp://Mobilemag.com , na rynek trafią telefony oznaczone numerami: 7200 - pierwsza składana (clam-shell) komórka w ofercie koncernu, 6230 (telefon wyposażony w cyfrowy aparat fotograficzny) oraz 6820 - telefon wyposażony w pełnowymiarową, rozkładaną klawiaturę (wydaje się, że będzie to następca modelu 6800).

Wszystkie trzy telefony przystosowane sa do pracy w sieciach GSM (modele 6230 i 6820 dodatkowo obsługują standard EDGE) i przeznaczone są głównie na rynek europejski i amerykański. Urządzenia w sklepach pojawią się prawdopodobnie pod koniec roku. Ich cen na razie nie podano.

Zobacz również:

  • Nokia opuszcza Rosję - decyzja nie wpłynie na wyniki finansowe
  • Załamanie rynku smartfonów w Europie - najgorszy wynik od 9 lat

Więcej informacji:

http://www.nokia.com

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200