Trzecia odsłona AutoMapy

Geosystems Polska i Aqurat udostępniły nową wersję systemu nawigacji samochodowej AutoMapa. W wersji 3.2 wprowadzono szereg istotnych zmian postulowanych przez użytkowników wcześniejszych edycji programu.

Trzecia odsłona AutoMapy

AutoMapa w wersji 3.2 wyposażona została m.in. w znacznie głośniejsze i wyraźniejsze komunikaty głosowe podawane w języku polskim, angielskim lub niemieckim głosem kobiecym lub męskim, 10-krotnie szybszą procedurę automatycznej korekty trasy, nowy wygląd ekranów poprawiający czytelność zarówno w dzień jak i w nocy, funkcję trasy powrotnej.

Nowych użytkowników AutoMapy ucieszy możliwość automatycznej, szybkiej rejestracji on-line.

Równolegle z nową wersją programu ukazała się druga w tym roku aktualizacja wszystkich map. "W najbliższych dniach oferta AutoMapy poszerzy się o szczegółową mapę Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, a w ciągu następnych 2. miesięcy o 4 kolejne plany miast" - zapewnia Karol Wesołowski z firmy Geosystems. "Mapy te dostępne będą zarówno pojedynczo jak i w ramach wprowadzonego do sprzedaży przed miesiącem zestawu map pod nazwą AutoMapa Polska XL".

Zobacz również:

Według Piotra Bogusławskiego (Aqurat) "Zespół AutoMapy pracuje równolegle nad wydaniem jeszcze przed wakacjami AutoMapy Europy. To będzie nasz skromny wkład w płynne wejście Polski do Unii Europejskiej".

Dla zarejestrowanych użytkowników poprzednich wersji programu AutoMapa 3.2 pod adresemhttp://www.automapa.com.pl oferowane są bezpłatne aktualizacje map i programu.

Sugerowane ceny detaliczne netto AutoMapy wynoszą:

AutoMapa - Polska 50k - 329 zł

AutoMapa - Plan Miasta - 129 zł


TOP 200