Trend Micro wprowadza na rynek Worry-Free 9.0

Trend Micro udostępnił aktualizacje pakietu Trend Micro Worry- Free Business Security – wersję 9.0 tego rozwiązania. Narzędzie pozwala małym przedsiębiorstwom na korzystanie z narzędzi przeciwdziałających zagrożeniom atakującym stacjonarne i mobilne urządzenia końcowe.

Pakiet wspiera zintegrowane funkcje ochrony urządzeń mobilnych (Worry-Free Business Security) i został wyposazony w nowe funkcje, m.in: Integracja z Microsoft Exchange ActiveSync; polityki bezpieczeństwa, takie jak Remote Wipe i Device Access Control (pozwalające usunąć wszystkie dane z urządzeń BYOD w przypadku kradzieży lub włamania do systemu; oraz obsługa Windows 8.1 i Microsoft Exchange 2013.

Z myślą o partnerach firmy, zespół Trend Micro opracował również Trend Micro Worry-Free Remote Manager - narzędzie pracujące w chmurze oferujące zcentralizowaną obsługę klientów lokalnych i host.

Zobacz również:

Raport o zagrożeniach opublikowany przez Trend Micro w marcu 2014 informuje o ponad 2 milionach groźnych przypadkach złośliwego oprogramowania odkrytych na urządzeniach mobilnych od momentu rozpoczęcia prowadzenia statystyk w 2004 r. Próg 1 miliona został przekroczony zaledwie 6 miesięcy temu. Dla porównania w przypadku komputerów PC wzrost liczby złośliwych programów do takiego poziomu zajął 22 lata.


TOP 200