Trend Micro przedstawił Deep Security 10

To rozwiązanie zabezpieczające fizyczne i wirtualne serwery pracujące w chmurze hybrydowej, oparte na firmowym systemie XGen Security. System łączy techniki zabezpieczające różnych generacji i wykorzystuje dostępne na rynku informacje analityczne o zagrożeniach oraz wspomaga wszystkie rozwiązania zabezpieczające Trend Micro.

Firma wprowadziła do rozwiązania Deep Security 10, będącego częścią strategii XGen Security i zgodnego z modelem DevSecOps, wiele nowych technik zabezpieczeń, takich jak zapobieganie nieautoryzowanym zmianom oprogramowania poprzez kontrolę aplikacji.

Nowa funkcja kontroli aplikacji, dostosowana do wymagań chmury hybrydowej, może chronić serwery przed różnymi atakami, takimi jak ransomware, nawet w przypadku ciągłych zmian aplikacji i dystrybucji elastycznych obciążeń w środowiskach wirtualnych i chmurowych.

Zobacz również:

  • Dla bezpieczeństwa warto inwestować w chmurę hybrydową

Rozwiązanie jest zoptymalizowane pod kątem platform VMware, AWS i Microsoft Azure. Obsługuje również najnowszy format konta Azure – Azure Resource Manager v2 (ARM). Ponadto Deep Security 10 chroni nie tylko serwery, ale również kontenery Docker za pomocą różnych technik, takich jak zabezpieczenia przed szkodliwym oprogramowaniem, IPS i kontrola aplikacji ułatwiająca zabezpieczenie dynamicznych wdrożeń kontenerowych.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200