Trend Micro ma nowego Dyrektora Regionalnego ds. Sprzedaży

Dyrektorem Regionalnym ds. Sprzedaży w Trend Micro dla regionu Europy Środkowo-Wschodnie został wraz z początkiem stycznia br. Paweł Malak. Zastąpił na tym stanowisku Michała Jarskiego, który zarządzał firmą od kwietnia 2015 r.

Nowy Dyrektor Regionalny Trend Micro będzie odpowiedzialny za rozwój firmy w Europie Środkowo-Wschodniej. Paweł Malak ma wieloletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w branży IT. Przez ostatnich 5 lat pełnił funkcję dyrektora sprzedaży na rynki EMEA w firmie Cisco. W latach 2005-2011 był dyrektorem generalnym Cisco Systems Poland. Wcześniej, pełnił obowiązki country managera w McAfee, odpowiedzialnego za rynek Polski, krajów Bałtyckich, Ukrainy i Białorusi.

„Ostanie dwa lata były dla nas czasem ważnych inwestycji na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. W tym czasie, pod kierunkiem dotychczasowego dyrektora regionalnego Michała Jarskiego, poczyniliśmy znaczny progres rozbudowując nasz zespół, pozyskując nowych kluczowych partnerów i odnotowując sukcesy u dużych klientów korporacyjnych”, mówi Patrick Dalvinck, Vice President Continental Europe w Trend Micro.

Zobacz również:

  • Red Hat ma w Europie Środkowo-Wschodniej nowego dyrektora generalnego

I dodaje, „Jestem przekonany, że powołanie nowego Dyrektora Regionalnego ds. Sprzedaży, rozpoczyna kolejny etap naszego rozwoju w regionie CEE. Cieszę się, że Paweł Malak dołączył do naszego zespołu i będzie kontynuował wzmacnianie pozycji Trend Micro oraz rozbudowę bazy naszych klientów na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.”

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200