Totalna ochrona z McAfee

McAfee wprowadza do oferty Total Protection for Enterprise 2.0 - ulepszoną wersję zintegrowanego systemu do zarządzania bezpieczeństwem.

McAfee wprowadza do oferty Total Protection for Enterprise 2.0 - ulepszoną wersję zintegrowanego systemu do zarządzania bezpieczeństwem.

W jego skład wchodzą najnowsze wersje aplikacji McAfee VirusScan Enterprise 8.5, McAfee AntiSpyware Enterprise 8.5, McAfee Policy Enforcer 2.0 oraz McAfee SiteAdvisor Enterprise.

McAfee VirusScan Enterprise 8.5 i AntiSpyware Enterprise 8.5 wyposażono w nowe mechanizmy analizowania i zapobiegania atakom wykorzystującym nieznane jeszcze szkodliwe kody i niezałatane luki w systemie, a także funkcje wykrywania kodów typu rootkit i ulepszone mechanizmy zapobiegania wyłączeniu zabezpieczeń przez hakerów.

Policy Enforcer 2.0 jest zgodny z technologią Cisco NAC (Network Admission Control) i współpracuje ze sprzętem sieciowym Cisco i innych producentów wykorzystującym NAC w zakresie kontroli i zabezpieczania dostępu do sieci.

McAfee Site Advisor Enterprise to narzędzie do zabezpieczania użytkowników przeglądarek Internet Explorer lub Firefox przed zagrożeniami ze strony podejrzanych stron WWW, które mogą zawierać szkodliwe kody. Aplikacja wyświetla ostrzeżenia dotyczące potencjalnej możliwości infekcji przez spyware, kradzieży tożsamości itp. podczas otwierania stron.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200