Tomasz Matuła CIO Roku 2010!

Dyrektor Pionu Infrastruktury TP jest CIO Roku 2010: jury konkursu CIO roku ogłosiło werdykt podczas uroczystej gali, która odbyła się w hotelu Victoria w Warszawie.

CIO Roku 2010 został ogłoszony Tomasz Matuła, Dyrektor Pionu Infrastruktury. Podczas laudacji, którą wygłosił w imieniu jury Jacek Pulwarski, CIO w PAP, podkreślona została konsekwencja i niezwykły upór laureata w przeprowadzeniu zakrojonej na szereg lat wielkiej zmiany technologicznej w największej firmie telekomunikacyjnej w Polsce.

2. miejsce w konkursie zajął Dariusz Stolarczyk, wiceprezes ds. operacji, IT i łańcucha dostaw w NFI Empik Fashion & Media, natomiast 3. miejsce - Józef Wacnik, dyrektor Wydziału Informatyki i Telekomunikacji w Polskim Radio. Jury przyznało wyróżnienie Łukaszowi Neumanowi, dyrektorowi IT z firmy Kruk S.A.

Tomasz Matuła CIO Roku 2010!
Tomasz Matuła jest od kilku lat członkiem Klubu CIO. Oprócz niego, w konkursie brali udział także inni CIO ze środowiska Klubu, kwalifikując się do grona finałowej ósemki pretendentów do tytułu CIO Roku: Piotr Orłowski, DHL Express Central Europe, Jerzy Badowski, dyrektor IT w Inter Partner Assistance, Paweł Fornalczyk, dyrektor IT w PHP Polski Tytoń, Jarosław Klasa, szef IT w PKP Cargo. W opinii przedstawicieli jury, "wszyscy uczestnicy tegorocznej edycji konkursu dowiedli, że odnieśli w 2010 r. w swoich firmach zwycięstwa, dokonując ważnych zmian." Serdecznie gratulujemy laureatom, finalistom i uczestnikom konkursu!

Gala tegorocznej, 8. edycji Konkursu CIO Roku odbyła się w hotelu Victoria w Warszawie. W imprezie towarzyszącej ogłoszeniu wyników konkursu udział wzięło ponad 120 osób ze środowiska top menedżerów IT. Szczegóły dotyczące przebiegu 8. edycji Konkursu CIO Roku opisujemy na witrynie Klubu CIO.

Sylwetki oraz dokonania uczestników konkursu przedstawione będą na łamach lutowego wydania CIO Magazynu Dyrektorów IT.

Wkrótce po ogłoszeniu wyników Konkursu, w trakcie Gali zebraliśmy komentarze bohaterów wieczoru.

Tomasz Matuła, Dyrektor Pionu Infrastruktury IT TP, CIO ROKU 2010:

Dariusz Stolarczyk, wiceprezes ds. operacji, IT i łańcucha dostaw w NFI Empik Fashion & Media, II miejsce w konkursie CIO Roku 2010:

Józef Wacnik, Dyrektor Biura Telekomunikacji i Informatyki Polskiego Radia, III miejsce w konkursie CIO Roku 2010:

Łukasz Neuman, dyrektor IT w firmie Kruk SA, wyróżnienie w konkursie CIO Roku 2010:

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200