Tomasz Bochenek dyrektorem generalnym Oracle Polska

Od 1 listopada 2019 roku funkcję dyrektora generalnego Oracle Polska sprawuje Tomasz Bochenek – jest on także dyrektorem sprzedaży technologii Oracle dla rynku polskiego.

Tomasz Bochenek dyrektorem generalnym Oracle Polska

Tomasz Bochenek

Tomasz Bochenek jest związany z branżą IT od 28 lat, początkowo na rynku polskim, a w ostatnich 14 latach na rynkach Europy Centralnej i Wschodniej oraz w Rosji. Przed dołączeniem do zespołu Oracle pracował przez prawie 20 lat w firmie Microsoft, gdzie rozpoczął pracę jako dyrektor generalny polskiego oddziału, następnie objął stanowisko wiceprezydenta ds. sprzedaży i marketingu w regionie Europy Centralnej i Wschodniej, a potem stanął na czele nowo utworzonej grupy odpowiedzialnej za biznes konsumencki w tym regionie.

Przez ostatnie cztery lata pracował w Rosji, gdzie pełnił obowiązki dyrektora generalnego. Na wcześniejszym etapie kariery piastował stanowiska kierownicze w firmach IBM i Compaq Computer. Swój wolny czas przeznacza na realizację pozostałych pasji: narciarstwa, żeglarstwa i gry w tenisa.

Zobacz również:

  • Oracle tnie koszty i zwalnia pracowników?

Z radością witam Tomasza Bochenka na stanowisku country leadera Oracle w Polsce –

komentuje Abdul Rahman Al Thehaiban, senior vice president Oracle i szef regionu MEA & CEE.

Tomasz ma ogromne doświadczenie w kierowaniu zespołami, jakie zdobył w czasie swojej długiej kariery w firmach branży IT. Życzę mu wielu sukcesów na nowym stanowisku i dalszego umacniania pozycji Oracle w Polsce, zwłaszcza w zakresie rozwiązań chmurowych, które są przyszłością informatyki biznesowej. Jednocześnie serdecznie dziękuję Piotrowi Witczyńskiemu, który przez ostatni rok sprawował funkcję dyrektora generalnego Oracle w Polsce.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200