To rozwiązanie może przyspieszyć proces cyfrowej transformacji kancelarii prawnych

Narzędzie programistyczne noszące nazwę Amberlo (zaprojektowane przez litewski start-up chmurowe oprogramowanie, opracowane z myślą o obsłudze kancelarii prawnych) wkroczyło w ostatnich dniach na polski rynek.

Amberlo

Do debiutu na polskim rynku skłoniło Amberlo wcześniejsze zainteresowanie ze strony wielu polskich kancelarii, które sięgały po to rozwiązanie wyszukując je na globalnym rynku.

Zakres obszarów, które można zinformatyzować przy pomocy Amberlo, obejmuje zarządzenie obsługiwanymi sprawami, kontaktami, dokumentami, kalendarzem, a także korespondencją e-mailową wszystkich pracowników kancelarii w powiązaniu do konkretnej sprawy i klienta.

Zobacz również:

System ułatwia również pracę grupową (z podziałem na role), rejestrację czasu pracy, a także umożliwia fakturowanie klientów czy wystawianie faktur z raportem rozliczającym zadania. Za pomocą Amberlo można także generować wiele innych raportów, które m.in. pokazują efektywność pracy poszczególnych pracowników czy dochodowość realizowanych zleceń.

Jak twierdzą twórcy narzędzia, łączy ono w sobie przystępność cenową (wersja premium kosztuje ok. 130 zł za użytkownika na miesiąc), intuicyjność i łatwość w użyciu, a także rozbudowane funkcje, które do tej pory były rozproszone w wielu różnych programach.

Amberlo – przed oficjalnym udostępnieniem na polskim rynku - zostało całkowicie zlokalizowane, a także stworzono dedykowany dla polskich klientów zespół wsparcia. Wdrożenie oprogramowania zajmuje kilkanaście minut, a program można wcześniej wypróbować za darmo.


TOP 200