Tieto szuka studentów na płatne praktyki i staże

Tieto Poland zorganizował program "Doładuj się doświadczeniem Tieto" - program płatnych praktyk i staży we Wrocławskim i Szczecińskim oddziale Tieto dla studentów kierunków informatycznych.

Tieto oferuje kilkutygodniowe praktyki w zakresie budowy i testowania oprogramowania. W ich trakcie, uczestnicy trafią do zespołów projektowych zajmujących się tworzeniem i testowaniem aplikacji mobilnych dla producentów sprzętu telekomunikacyjnego. "Osoby zakwalifikowane do odbycia stażu w jednym z naszych oddziałów będą miały okazje pracować między innymi nad rozwiązaniami na takie platformy jak Android czy iOS przeznaczone dla właścicieli największych serwisów aplikacji mobilnych" - mówią przedstawiciele firmy.

Podstawowe wymagania jakie należy spełnić, aby wziąć udział w rekrutacji to bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz znajomość takich środowisk, narzędzi i języków programowania jak: C++, Java, Linux, MySQL. Po analizie nadesłanych dokumentów, wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowy kwalifikacyjne, które wyłonią ostateczną grupę praktykantów. Najlepsi praktykanci będą mieli szansę na zdobycia pracy. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca br.


TOP 200