Tieto rozpoczyna kolejną fazę rekrutacji - poszukiwani głównie programiści

Łącznie ponad 200 osób znajdzie pracę na nowych stanowiskach tworzonych we wrocławskim i szczecińskim oddziale firmy Tieto Poland. Poszukiwani będą m.in. specjaliści z doświadczeniem w tworzeniu i testowaniu oprogramowania. Rekrutacja obejmować ma również studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów kierunków informatycznych i pokrewnych.

Wedle zapowiedzi przedstawicieli kierownictwa Tieto Poland poszukiwani będą przede wszystkim inżynierowie oprogramowania z kompetencjami w zakresie języków Java, C/C++, C oraz środowiska Linux. Na 2012 rok planowanie jest też zatrudnienie kierowników projektów, architektów systemów IT, a także testerów oprogramowania. "Nasze potrzeby rekrutacyjne od kilku lat pozostają niezmienne niezależnie od trendów panujących w gospodarce. Od kilku lat zatrudniamy rocznie kilkaset osób, które pracują w międzynarodowych zespołach, zajmujących się rozwojem oprogramowania dla z klientów międzynarodowych i lokalnych z takich branż, jak np.: telekomunikacja, przemysł czy usługi finansowe" - mówi Michał Szostkowski, Country HR Manager i Członek Zarządu Tieto Poland. Specjalna oferta zatrudnienia i szkoleń ma być natomiast skierowana do wyspecjalizowanych języku C programistów, którzy są zainteresowani tworzeniem oprogramowania dla środowiska operacyjnego Google Android.

Zobacz również:

  • Polska jest dobrze przygotowana na pracę zdalną
  • Wzrasta znaczenie Bayer Digital Hub w Warszawie#
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200