ThinkPad Stack – dla tych, co cenią sobie mobilność (recenzja)


ThinkPad Stack to zestaw pięciu urządzeń stworzony z myślą o osobach preferujących urządzenia przenośne. W skład zestawu wchodzi power bank, głośnik Bluetooth, dysk twardy, bezprzewodowy router oraz projektor. Zapraszamy do obejrzenia wideo recenzji ThinkPad Stack przeprowadzonego przez redakcję PC World!

Warto podkreślić, że do poprawnego działania ThinkPad Stack nie jest konieczne posiadanie wszystkich jego elementów. To użytkownik decyduje co jest dla niego najbardziej istotne – na start może zdecydować się na zakup tylko dwóch urządzeń i korzystać ze wszystkich ich funkcji w taki sam sposób jakby miał skompletowany cały zestaw.

Pod względem wyglądu wszystkie elementy są do siebie podobne. Pozostają one także spójne z całą linią urządzeń ThinkPad. Czarna, matowa obudowa bez zbędnych udziwnień, charakterystyczne logo oraz proste kształty. Każde z urządzeń wchodzących w skład zestawu zostało wyposażone w specjalne porty komunikacyjne, odpowiedzialne za transfer danych oraz przesyłanie energii, zlokalizowane na górnej oraz dolnej powierzchni obudowy. Wyjątek stanowi projektor, który został tak zaprojektowany, by zawsze znajdować się na górze całej konstrukcji.

Zapraszamy do obejrzenia pełnej recenzji:

Zapisz się na bezpłatny newsletter. Dowiesz się o webinarach, nowych case study oraz white paperach.