Testowanie na życzenie

PolSoft przy współpracy z Compuware tworzy centrum testowania systemów informatycznych. Do poznańskiego ośrodka PolSoftu będą mogły od kwietnia br. zgłaszać się firmy programistyczne chcące zweryfikować jakość swoich aplikacji przed udostępnieniem ich klientom. Wydana przez PolSoft ekspertyza ma dotyczyć podstawowych parametrów, m.in. wydajności w środowisku sieciowym i jakości kodu dostarczonego do testów oprogramowania.

Testy będą wykonywane przy użyciu narzędzi firmy Compuware, która w ostatnich miesiącach wyraźnie zaktywizowała działalność na rynku polskim. PolSoft będzie pierwszą firmą w Polsce uprawnioną do wykorzystania w ten sposób narzędzi Compuware.

"Chcemy we współpracy z firmą PolSoft oferować wszelkiego rodzaju testy aplikacji: integracyjne, regresyjne, funkcjonalne, a także te sprawdzające ich zachowanie w sieci i na serwerze" - mówi Elżbieta Etmajer, dyrektor Compuware Polska. Centrum powstaje z myślą o małych i średnich firmach, których na ogół nie stać na zakup narzędzi Compuware.

Zobacz również:

  • Elon Musk chce stworzyć własną wersję sztucznej inteligencji
  • Znamy zwycięzców tegorocznego rankingu App Store Awards

Więcej w tygodniku Computerworld nr 12/2004

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200