Terminale dla przedsiębiorców

InPost Finanse we współpracy z firmą SumUp wprowadza usługę SumUp by InPost umożliwiającą odbieranie płatności kartą za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu.

Urządzenie należy podłączyć do terminala płatniczego typu Chip&PIN o nazwie PIN+ przez wejście słuchawkowe lub Bluetooth. Przedsiębiorca lub przedstawiciel wolnego zawodu, który chce przyjmować płatności za swoje usługi kartą, za sam terminal nie płaci abonamentu. Opłata pobierana jest wyłącznie w momencie sprzedaży produktu lub usługi. Koszt usługi stanowi prowizja w wysokości 2,25% wartości transakcji i jednorazowa opłata za wydanie terminala PIN+.

SumUp by InPost akceptuje karty Visa, VPAY, MasterCard i Maestro i jest dostępny w najpopularniejszych systemach operacyjnych – Android oraz iOS (Apple). Czytnik PIN+ umożliwia także tworzenie raportów sprzedaży i śledzenie operacji za pomocą GPS.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200