Termiczna drukarka do etykiet

Mała drukarka do drukowania etykiet została zaprezentowana wczoraj przez firmę Brother International Corp. Model QL-650TD jest termiczną drukarką współpracującą zarówno z Macami jak i PC-tami. Urządzenie potrafi również pracować niezależnie od komputera.

Termiczna drukarka do etykiet

QL-650TD

QL-650TD to mała drukarka termiczna do drukowania samoprzylepnych etykiet. Jej wymiary to 14,25 x 19,25 x 15 centymetrów (5,7" x 7,7" x 6,0"). Dzięki wykorzystaniu technologii termicznej, użytkownik nie jest zmuszany do ciągłego wymieniania taśm czy tonerów. Drukarka drukuje w rozdzielczości 300 DPI w czerni i bieli, a do komputera podłączana jest przy pomocy portu USB. Urządzenie może drukować jeden z ośmiu predefiniowanych formatów etykiet, lub jeden z dziesięciu formatów, które użytkownik może edytować przy pomocy panelu LCD, w który drukarka jest wyposażona. Wygląd etykiet można zmieniać również na komputerze, przy pomocy dołączonego oprogramowania.

Przy pomocy możemy drukować etykiety z aktualnym czasem i datą, zawierające adres korespondencji, czy etykiety na CD/DVD. Producent oferuje również 18 różnych taśm do drukowania, o maksymalnej szerokości do 6 cm, zarówno z nacięciami jak i bez. Drukarka dostępna jest już na rynku amerykańskim a jej cena wynosi 199,99 USD. Nie wiadomo na razie kiedy urządzenie trafi na polski rynek.

Zobacz również:

Więcej informacji:

www.brother-usa.com


TOP 200