Telewizyjna platforma Cisco Videoscape

Cisco wprowadza na rynek kompleksową platformę telewizyjną Cisco Videoscape przeznaczoną dla operatorów telekomunikacyjnych. Łączy ona treści udostępniane online z mediami społecznościowymi i aplikacjami komunikacyjnymi. Videoscape wykorzystuje chmurę, sieć i urządzenia klienckie do świadczenia nowych usług wideo przez Internet.

Telewizyjna platforma Cisco Videoscape
W skład platformy Videoscape wchodzą po stronie użytkownika: brama medialna, przystawka IP i programy klienckie. W chmurze pracują natomiast pakiet Videoscape Media Suite, a w sieci rozwiązanie Cisco Conductor for Videoscape, które koordynuje różne usługi oraz funkcje do zarządzania abonentami w chmurze, w sieci i na urządzeniach klienckich.

Wymienione produkty wchodzą w skład opracowanej przez firmę Cisco architektury sieci medialnej. Współpracują z istniejącą ofertą produktów sieciowych (obejmującą rozwiązanie Cisco Carrier Routing System, platformy Aggregation Services Router, rozwiązanie Content Delivery System i systemy Cable Modem Termination System) oraz z technologiami przetwarzania w chmurze (Cisco Unified Computing System i Cisco Nexus), a także z usługami Cisco Advanced Services.

Zobacz również:

  • AI wkroczyła do narzędzi kompresujących obrazy wideo
  • Najlepsi pracodawcy świata
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200