Telewizor LCD Grundiga

Grundig wprowadził do oferty 20-calowy telewizor LCD Tharus 51. Wyposażono go w szereg nowoczesnych rozwiązań oraz zestaw gniazd pozwalających na jego współpracę z urządzeniami audio-wideo i komputerami.

Telewizor LCD Grundiga
Zastosowany panel LCD to specjalny model przystosowany do zastosowań wideo. Cechuje go wysoka jasność 400 cd/m2 oraz kontrast o współczynniku 400:1. Szerokie są także kąty widoczności wynoszące 120 stopni w pionie i 140 w poziomie. Rozdzielczość matrycy to 640x480 pikseli. Zastosowanie cyfrowej technologii "Reference Plus" sprawiać ma, że obraz prezentowany będzie bez migotania oraz z dużą płynnością ruchów prezentowanych obiektów.

Kolejne istotne cechy wyposażenia to: system komunikacji z magnetowidem Megalogic, telegazeta z bezpośrednim dostępem do 2000 stron, elektroniczna gazeta telewizyjna TV-Guide, elektroniczny przewodnik po telewizorze Easy Dialog oraz nowy rodzaj telegazety TeleWeb łudząco przypominający strony internetowe.

W telewizor wbudowano nowy, opracowany przez Grundiga trzykanałowy system aktywnych głośników Magic Fidelity prezentujący dźwięk Virtual Dolby Surround. Moc muzyczna zestawu to 22 W. Dzięki zastosowaniu złącza VGA modele z linii Tharus mogą pracować jako monitory do komputerów PC. Wyposażenie obejmuje także 3 Eurozłącza. Urządzenia można opcjonalnie wyposażyć w moduł do bezprzewodowej transmisji obrazu i dźwięku. Ponadto model Tharus 51 wyposażony został standardowo w specjalny statyw z regulacją kąta oraz uchwyty do zamocowania na ścianie.

Cena detaliczna telewizora to ok. 11 999 zł.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200