Tele2 zaoferuje usługi dla małych i średnich firm

Tele2 Polska wprowadziła nową taryfę usług internetowych Air2.Net pod nazwą Pakiet Standard. Jest ona skierowana do firm posiadających do pięciu stanowisk komputerowych. Gwarantuje do 64 Kb/s przepust...

Tele2 Polska wprowadziła nową taryfę usług internetowych Air2.Net pod nazwą Pakiet Standard. Jest ona skierowana do firm posiadających do pięciu stanowisk komputerowych. Gwarantuje do 64 Kb/s przepustowości i łącze do Internetu drogą radiową. W pakiecie znajduje się także: pięć adresów e-mail i pięć numerów IP. Miesięczny abonament w Pakiecie Standard wynosi 249 zł.

"Tele2 Polska kieruje nową ofertę do małych przedsiębiorstw, które dotychczas korzystały z Internetu sporadycznie i łączyły się z siecią za pomocą modemu" - mówi Grzegorz Longić, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w Tele2 Polska.

Zobacz również:

  • Uprawnienia na Androidzie - jak złączyć bezpieczeństwo z wygodą

Ponadto Tele2 Polska zdecydowała się na obniżenie ceny abonamentu za Pakiet Premium do 499 zł, a za Pakiet Platinum do 399 zł. Do końca kwietnia 2001 roku instalacja Air2.Net będzie bezpłatna.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200