Technology Fast 50 ostatni tydzień na zgłoszenie dla innowacyjnych firm

Tylko do 8 lipca można przesłać zgłoszenie do rankingu Technology Fast 50. Firma doradcza Deloitte organizuje 12. edycję programu prezentującego najszybciej rozwijające się firmy innowacyjne w zakresie technologii w Europie Środkowo-Wschodniej.

"Udział firmy w rankingu realnie przekłada się na wzrost jej rozpoznawalności wśród podmiotów zainteresowanych nawiązaniem współpracy biznesowej i firm zainteresowanych inwestycją

w nasze przedsiębiorstwo" - przekonuje Wojciech Czernecki, prezes zarządu Grupa Nokaut, jedynej polskiej firmy zakwalifikowanej do ubiegłorocznej edycji Deloitte Technology Fast 50 w kategorii "Wschodzące Gwiazdy". Również w tym roku będzie ona startować w rankingu.

Zobacz również:

Formularz rejestracji oraz szczegółowe warunki udziału znajdują się na stronie Technology Fast 50.

Ranking organizowany jest niezależnie w kilkudziesięciu krajach świata, w tym w regionie Europy Środkowo-Wschodniej obejmującym firmy z Polski, Czech, Węgier, Łotwy, Estonii, Słowacji, Bułgarii, Rumunii, Serbii, Chorwacji, Słowenii, Bośni i Hercegowiny oraz Litwy. Jego celem jest identyfikacja oraz zwrócenie uwagi na najszybciej rozwijające się firmy technologicznie innowacyjne. W poprzednich edycjach były to firmy działające w branży internetowej oraz sektorze oprogramowania i telekomunikacji.

W ubiegłorocznym rankingu na pierwszym miejscu, drugi rok z rzędu, znalazła się polska firma Netmedia, która zwyciężyła również w podkategorii "Wielka Piątka" oraz zajęła pierwszy raz

w historii konkursu wysokie 2. miejsce w ogólnoeuropejskim Rankingu Technology Fast 500 EMEA.

Nasz kraj przez ostatnie siedem lat z rzędu znajdował się na podium w Europie Środkowej. Dodatkowo był najliczniej reprezentowany w zestawieniu - w 50-tce firm, w głównej kategorii konkursu, znalazło się aż 11 polskich spółek.

Konkurs zawiera kategorię główną Technology Fast 50 oraz dwie podkategorie: "Wschodzące Gwiazdy"

i "Wielka Piątka". Zwycięzców typuje się w oparciu o procentowy wzrost przychodów operacyjnych. Aby wziąć udział w konkursie spółka powinna spełniać następujące kryteria: opracowywać lub wytwarzać autorskie technologie i/lub ponosić istotne nakłady na prace badawczo-rozwojowe, posiadać strukturę własności, która wyklucza udziały większościowe inwestorów strategicznych oraz posiadać siedzibę w jednym z krajów uczestniczących w programie.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200