Technologiczne Kadry

W Warszawie odbyła się IX edycja konferencji Kadry, poświęconej problemom zarządzania zasobami ludzkimi.

Instytut Zarządzania, organizator przedsięwzięcia zaproponował uczestnikom kilkadziesiąt paneli, dyskusji i warsztatów. Nowością IX edycji stały się Debaty Oksfordzkie, czyli forum dyskusyjne, w którym brały udział dwie drużyny, broniące przeciwnych, kontrowersyjnych tez. Uczestnicy konferencji mieli także możliwość osobistego spotkania z ekspertami z róznych dziedzin HR i rozstrzygnięcia wątpliwości pojawiających się w pracy kadrowca.

Podczas konferencji Kadry wiele miejsca poświęcono technologii, jej wykorzystaniu w pracy dyrektora personalnego i całego działu HR. Wśród tematów z pogranicza technologii i zarządzania personelem znalazły się takie kwestie, jak: „Zastosowanie nowoczesnych technologii do poprawy komunikacji w firmie”, „Nowa era w szkoleniach – metody e-learningu” oraz „Rekrutacja w 2005 roku”. Temat przyszłości procesu rekrutacji omówili: Michał Kreczmar z JobUniverse.pl, Zbigniew Woźniakowski z HRK SA oraz Rafał Szczepanik z Communication Partners. Do dyspozycji uczestników konferencji oddano również Salę Nowoczesnych Technologii, gdzie można było zapoznać się z najnowocześniejszymi osiągnięciami informatycznymi wspierajacymi pracę działów personalnych.

Następna konferencja Kadry planowana jest na wiosnę 2002.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200