Technologia powinna być odpowiedzialna

Zapraszamy do słuchania najnowszego podcastu „Data center na ścieżce sustainability”. To wyjątkowa opowieść o zmianach technologicznych dających nadzieję na lepszy los naszej planety.

Technologia ma swoją cenę. Dziś coraz częściej tą ceną jest środowisko i zasoby naturalne. Jak pogodzić zaawansowane technologie z odpowiedzialnością o planetę? Pytanie kierujemy w stronę centów danych – to tam, „pod spodem” dostępnych na zewnątrz usług, kryją się rozwiązania pozwalające z nadzieją patrzeć na przyszłość świata.

Nowoczesne centra przetwarzania danych muszą nie tylko stawiać na zrównoważone źródła energii, ale i na technologie pozwalające ją długofalowo oszczędzać.

Zobacz również:

  • Jak centra danych wpływają na środowisko naturalne?

Zapraszamy do posłuchania najnowszego podcastu, w którym Wojciech Stramski, CEO Beyond.pl i Sebastian Zasina, architekt rozwiązań Data Center w Schneider Electric, zabiorą Was w podróż po zrównoważonym centrum danych. Ten podcast udowadnia, że przemyślane wdrażanie zielonych zmian to przyszłość branży i szansa dla całej planety.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]
Subskrybuj podcast "TECH TRENDS"
Otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach podcastu!

TOP 200