Techmex tworzy oddział we Wrocławiu

Techmex SA powziął decyzję o utworzeniu drugiego lokalnego oddziału. Bielsko-bialski dystrybutor we Wrocławiu stworzy kolejne po Warszawie regionalne biuro.

Wrocławski oddział prowadzony będzie przez Ryszarda Bazelę, dotychczasowego dyrektora handlowego postawionej w stan upadłości STGroup. W nowo powstałym biurze Techmexu zatrudnieni będą także dotychczasowi pracownicy wrocławskiego STGroup.

"Powołanie oddziału we Wrocławiu tak naprawdę nie stanowi dla Techmexu dodatkowych kosztów. Jest to przede wszystkim decyzja personalna, polegająca na wprowadzeniu grupy osób, które są w stanie wspomóc Techmex w staraniach o jeszcze lepsza pozycję na rynku dystrybucyjnym. Istotną sprawa jest fakt, że pan Bazela, cieszący się znaczącą pozycją w branży IT, sam zadecyduje o ostatecznym składzie personelu nowego oddziału. Na pewno wrocławska filia zatrudniać będzie minimum trzech inżynierów pracujących jak dotąd w STGroup w dziale zaawansowanych technologii", powiedziała Teresa Studencka, dyrektor ds. marketingu w Techmex SA.

Działalność wrocławskiego oddziału skupiona będzie wokół linii produktowych Cisco oraz IBM.