Tech Data będzie prowadzić sprzedaż poprzez internetową platformę CLExpress

W stworzonym przez ComputerLand serwisie będzie dostępnych ponad 7 tys. produktów z oferty dystrybucyjnej firmy Tech Data.

ComputerLand i Tech Data Polska podpisały umowę, na mocy której produkty z oferty Tech Daty będą sprzedawane przez Internet. Klienci obu firm będą mogli składać zamówienia poprzez platformę CLExpress, stworzoną przez ComputerLand. Oferta obejmie wszystkie produkty dystrybuowane przez Tech Datę, w tym m.in. sprzęt komputerowy firm: IBM, Compaq, Hewlett-Packard.

Dostęp do platformy CLExpress mają klienci ComputerLandu, którzy podpiszą odpowiednią umowę. Każdy z klientów będzie mieć własne hasło dostępu, indywidualnie będą również ustalane warunki handlowe. ComputerLand i Tech Data utrzymują, że w ofercie CLExpress znajduje się ponad 7 tys. produktów, dokładnie skatalogowanych, zaopatrzonych w pełne opisy i zdjęcia. Klienci będą mieli również możliwość wglądu do magazynów Tech Daty oraz śledzenia stanu realizacji zamówienia, którego czas realizacji ma nie przekraczać 3 dni.

Zobacz również:

  • Apple rozważa rezygnację z chińskiego poddostawcy podzespołów
  • Polska technologia 5G idzie w świat
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200