Tchibo wybiera outsourcing i BCC

Od lipca br. Tchibo korzysta z usług administracji rozwiązaniami SAP HR w outsourcingu. Poznańska firma zarządza dokumentacją i nalicza płace ponad 500 polskich pracowników światowego dostawcy kawy.

Na jej mocy konsultanci z centrum outsourcingowego BCC zarządzają systemem SAP firmy Tchibo Warszawa Sp. z o.o. w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

"Liczymy, że korzystanie z tej usługi pozwoli nam lepiej wykorzystywać potencjał naszych rozwiązań SAP. Będziemy mogli dzięki temu poprawić standard obsługi spraw kadrowych, co z kolei przełoży się na satysfakcję pracowników" - mówi Andrzej Giedzicz, International System Manager w Tchibo. "Zdecydowaliśmy się na wsparcie organizacji serwisowej BCC, bo wysoko oceniamy kompetencje konsultantów. Specjaliści BCC mają szerokie doświadczenia w obsłudze serwisowej wielu klientów. Współpraca daje możliwość stałego korzystania z tych doświadczeń" - dodaje Agnieszka Zalewska, IT Manager Tchibo.

Od początku br. na wsparcie BCC w zakresie SAP HR zdecydowały się m.in. ABB, Hochland i sieć Praktiker. Ogółem z usług outsourcingowych i serwisowych BCC korzysta już ponad 40 Klientów.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200