Targowe Centrum Certyfikacji

Podczas tegorocznego ComNetu można będzie nieodpłatnie uzyskać certyfikat Microsoftu lub Novella.

Podczas tegorocznego ComNetu można będzie nieodpłatnie uzyskać certyfikat Microsoftu lub Novella.

W trakcie trzeciej edycji Międzynarodowej Konferencji i Wystawy Technik Telekomunikacyjnych i Sieciowych "Comnet Warszawa '97" zostanie po raz pierwszy zorganizowane specjalne Centrum Certyfikacyjne, w którym będzie można zdawać egzaminy firm Microsoft i Novell. Chętni bedą mogli natomiast sprawdzić znajomość technologii i produktów Microsofta i Novella, rozwiązując przykładowe testy. Centrum zorganizuje Altkom Akademia, posiadająca autoryzację firmy Sylvan Prometric.

Certyfikaty uprawniają do posługiwania się tytułami Microsoft Certified

Professional (MCP) oraz Certified Novell Administrator (CNA).

Z okazji ComNetu Microsoft i Novell ogłosiły promocję. Choć przed

rozpoczęciem egzaminu trzeba wnieść opłatę (w przypadku egzaminów Microsoftu wynosi ona równowartość 40 USD), to każda osoba, która go zda, otrzyma jej zwrot.

Istniej możliwiość wcześniejszego rejestrowania terminów. "Choć możliwa będzie także rejestracja bezpośrednio na ComNecie, warto uczynić to wcześniej, by mieć pewność, że o uzgodnionej porze na zdającego czekać będzie komputer z odpowiednim testem" - mówi Jarosław Ubysz, dyrektor Altkom Akademia. Informacje o warunkach rejestracji znaleźć można na stroniehttp://www.comnet.com.pl.

Centrum Certyfikacji czynne będzie w dniach 18 i 19 czerwca br. w godz. 9-18 oraz 20 czerwca w godz. 9-17 na terenie targów ComNet.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200