Targi Infosystem 2006

Poznańskie targi Infosystem 2006 odbędą się pod hasłem "Informatyka dla przemysłu, biznesu i administracji".

Poznańskie targi Infosystem 2006 odbędą się pod hasłem "Informatyka dla przemysłu, biznesu i administracji".

Utrzymano również - zmieniony w 2005 r. - termin targów, które odbędą się w dniach 19-22 czerwca, a nie jak kiedyś w kwietniu. Infosystemowi towarzyszyć będzie równoległa wystawa ITM Polska (Innowacje, technologie, maszyny). Patronem medialnym Infosystemu został Computerworld.

Organizatorzy postawili sobie za cel przekształcenie targów w imprezę "o bardzo sprecyzowanej tematyce, przeznaczonej dla jasno określonej grupy docelowej". Koncentrować się ma ona na rozwiązaniach IT dla dużych i średnich przedsiębiorstw, w tym firm produkcyjnych, logistycznych, usługowych oraz jednostek administracji samorządowej.

Najbardziej rozbudowane działy tegorocznej edycji Infosystemu to oprogramowanie i usługi. Propozycja prezentacji systemów klasy ERP, DMS i przyciągnęła największą liczbę ok. 40 firm. Są wśród nich: IDS Scheer, , PWPW, IFS, Mesonic (Niemcy) i . Targi to nie najważniejszy jednak element Infosystemu. "Punkt ciężkości tych targów przesuwa się na spotkania jednodniowe, konferencje i reklamy produktów w katalogu targowym" - mówią organizatorzy.

Część konferencyjna Infosystemu składa się w tym roku z czterech bloków tematycznych - systemy zarządzania dokumentami DMS, CRM i ERP, bezpieczeństwo IT oraz VoIP i telekomunikacja - konferencji i prelekcji na forum. Konferencje mają pomóc uczestnikom w optymalnym wyborze systemów i technologii teleinformatycznych, a w ramach forum odbywać się będą prezentacje konkretnych wdrożeń i zastosowań.


TOP 200