Targi IFA powracają - odbędą się stacjonarnie we wrześniu

IFA - jedne z największych targów elektroniki użytkowej powracają do Berlina. Odbędą się stacjonarnie we wrześniu tego roku.

IFA - Internationale Funkausstellung to jedne z największych i najstarszych wystaw elektroniki użytkowej na świecie. Wydarzenie odbywa się raz w roku w Niemczech od 1926 roku. Zeszłoroczna edycja została odwołana z powodu pandemii koronawirusa, a organizatorzy nie zdecydowali się na wykorzystanie formuły online. Z najnowszego oświadczenia prasowego wynika, że targi IFA wracają do Berlina. Tegoroczna edycja odbędzie się stacjonarnie w dniach 2-6 września 2022 roku.

IFA 2022

IFA 2022

Na tegorocznych targach IFA 2022 zobaczymy najnowsze osiągnięcia technologiczne w dziedzinach elektroniki użytkowej, sprzęcie AGD, technologi informacyjnej oraz telekomunikacyjnej.

Jens Heithecker - Dyrektor wykonawczy IFA oraz wiceprezes wykonawczy Messe Berlin Group przekazał w oświadczeniu prasowym:

Wreszcie nadszedł czas, aby „urzeczywistnić się” i ponownie zorganizować pełnowymiarowe targi na terenie Messe Berlin oraz w mieście, które jest nie tylko stolicą największego europejskiego rynku konsumenckiego, ale ewoluowało jako europejskie centrum medialne […] Wiele wiodących, światowych marek już zobowiązało się do udziału. W tej chwili odnotowujemy duże zapotrzebowanie na obszar IFA Fitness & Digital Health oraz sekcję AGD. – Jens Heithecker – Dyrektor Wykonawczy IFA, Wiceprezes Wykonawczy Messe Berlin Group.

Targi Berlińskie zostały ponownie otwarte od 1 kwietnia 2022 roku. Aktualnie nie są już wymagana testy COVID-19, ani przedstawianie certyfikatu szczepionkowego.

Targi IFA 2022 będą pierwszymi dużymi targami elektroniki użytkowej bez obostrzeń od czasu pojawienia się pandemii. W tym roku odbyły się już targi CES, ale ze względu na omikrona wiele firm zrezygnowało z udziału, a całe wydarzenie odbywało się w dużym reżimie sanitarnym.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200