Tańsze notebooki

Acer ogłasza znaczące obniżki cen komputerów przenośnych, sięgające nawet do 30%.

Od 14 lutego 2001 r. Acer wprowadza na rynek nowe modele komputerów przenośnych o lepszych parametrach technicznych, jednocześnie obniżając ich ceny. Jest to zgodne z nową strategią firmy na polskim rynku, polegającą na przedstawieniu szerokiej oferty tanich notebooków i konkurowaniu nie tylko jakością, ale też ceną w każdej grupie produktów. W miejsce sprzedawanego do tej pory taniego modelu TravelMate 201T pojawiły się trzy, w tym najtańszy na rynku komputer z matrycą TFT - Acer TravelMate 202T.

Komputery przenośne średniej klasy kosztują teraz poniżej 10 000 zł netto. Wśród nich znalazł się TravelMate 351TE z procesorem Pentium III 700 i wbudowanym czytnikiem kart inteligentnych. Ceny notebooków z ekranami 15" serii 73x zaczynają się od 10 999 zł netto, a TravelMate 739TLV z zabezpieczeniem biometrycznym kosztuje 18 999 zł netto.

Zobacz również:

"Choć zbieżność obniżki cen z Wwalentynkami jest przypadkowa, z pewnością docenią to osoby zakochane w notebookach" - powiedział Adam Nawrocki, dyrektor Acer Computer Polska. "Walentynki miną, niskie ceny pozostaną. Chcemy zachęcić klientów, których dotąd przed zakupem komputera przenośnego powstrzymywała cena".

Więcej informacji: www.acer.com.pl