Tanie wakacyjne zdjęcia

Od dzisiaj w AB można kupić dwa produkty firmy Trust, które oferowane są po obniżonych cenach. Są to aparaty cyfrowe w cenie niewiele przekraczającej 300 zł.

Od dzisiaj w AB można kupić dwa produkty firmy Trust, które oferowane są po obniżonych cenach. Są to aparaty cyfrowe Trust w cenie niewiele przekraczającej 300 zł.

Aparat cyfrowy Trust FamilyCam 300 Flash oferowany jest teraz w cenie reselerskiej netto wynoszącej 259 zł , sugerowana cena dla użytkownika końcowego to 359 zł (z VAT). Dzięki wbudowanej pamięci wewnętrznej 8 MB, urządzenie ma możliwość przechowywania do 107 zdjęć. Wyposażony jest w lampę błyskową. Maksymalna rozdzielczość zdjęć 1,3 mln pikseli. Istnieje również możliwość pracy aparatu jako kamery, połączonej z komputerem przez port USB.

Drugie z urządzeń to Trust Spycam 300 Voice oferowana w cenie reselerskiej netto 229 zł. Sugerowana cena dla użytkownika końcowego to 319 zł (z VAT). Kamera ma wbudowaną pamięć 8 MB, może również pracować jako aparat cyfrowy (do 107 zdjęć), a także jako dyktafon (do 13 min nagrania audio). Połączenie z komputerem zrealizowane jest przez port USB.

Więcej informacji:

http://www.ab.pl