Tanie adaptery Wi-Fi

Multimedia Vision oferuje użytkownikom pecetów i notebooków dwa adaptery bezprzewodowe, które można wykorzystać do łączenia się z innym komputerem lub przez punkt dostępu z siecią LAN albo z Internetem.

Tanie adaptery Wi-Fi
Adaptery noszą nazwy Pentagram horNET Wi-Fi USB (złącze USB) i Pentagram horNET Wi-Fi PCI (złącze PCI). Pierwszy adapter jest bardzo mały i nadaje się idealnie do instalowania w notebookach, które zamieniają się wtedy w bezprzewodowego klienta standardu 802.11b.

Drugi adapter jest kartą PCI, którą można zainstalować w pececie i zbudować w ten sposób tanim kosztem domową sieć komputerową bez konieczności budowania struktury kablowej.

Zobacz również:

Oba adaptery mają bardzo zbliżone parametry techniczne i przesyłają dane z szybkością 11 Mb/s z wykorzystaniem częstotliwości 2,4 GHz. Adaptery są sprzedawane razem ze sterownikami wspierającymi różne odmiany systemu Windows (98SE, Me, 2000 i XP) oraz system Linux. Razem z produktem użytkownik dostaje oprogramowanie diagnostyczne do sprawdzenia poprawności działania i konfiguracji sprzętu.

Ceny adapterów: horNET Wi-Fi USB - 140 zł, a horNET Wi-Fi PCI - 115 zł. Więcej informacji na stronie Multimedia Vision.


TOP 200