Talex SA dostawcą kompleksowego systemu informatycznego dla WBK i BZ

Poznańska spółka podpisała z oboma bankami umowy na dostawę kompleksowych systemów informatycznych. Łączna wartość kontraktów wyniesie 110 mln zł. Rozwiązania wdrażane przez Talex będą jednolite dla WBK i Banku Zachodniego, gdyż w czerwcu br. nastąpi połączenie obu banków.

Talex S.A. poinformował o podpisaniu 3 letnich umów na dostawę rozwiązań informatycznych dla Wielkopolskiego Banku Kredytowego i Banku Zachodniego. Łączna wartość podpisanych kontraktów wyniesie 110 mln zł. Dostarczone przez Talex rozwiązania obejmą zarówno instalację sprzętu komputerowego jak i wdrożenia oprogramowania. Szczegóły umowy są jednak objęte klauzulą poufności. Realizacja kontraktu podzielona będzie na 3 etapy. Większość prac zostanie wykonanych w 2001 i 2002 roku.

Wdrażane przez Talex rozwiązania będą jednolite dla WBK i Banku Zachodniego. W czerwcu bieżącego roku przewidziane jest bowiem połączenie obu banków.

Zobacz również:

  • Apple rozważa rezygnację z chińskiego poddostawcy podzespołów
  • Polska technologia 5G idzie w świat
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200